25 Eylül 2007

İlginç Tasarımlar

Hayatı kolaylaştıran bu tasarımları çok beğendim. Ekmek kızarırken çay demlenmesi ilginç değilmi? Siz ne dersiniz...

Ekmek kızartma ve çay makinesiİşte mutfağı küçük olanlara çözüm sunan bir tasarım: 65 dolara sahip olabileceğiniz bu makinenin üst tarafında ekmeklerinizi kızartırken aynı anda çay yapabilirsiniz.

Kararsız bayanlara


Saç rengine ve makyaj tarzına bir türlü karar veremeyen kadınları zaman ve para harcamaktan kurtaran bu alet televizyona bağlandığında fotoğraf üstünde makyaj ve saç renklerini denemeye imkan sağlıyor. Fiyatı 65 dolar.

Egzersiz Bisikleti3500 dolar değerindeki bu bisiklet, diğer egzersiz bisikletlerinin sıkıcılığını ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış. İnternet bağlantısıyla bisiklet üzerindeki diğer kullanıcılarla konuşabilmenizi sağlıyor. Onların kalp atışlarını, hızlarını da ekrandan takip edebiliyor hatta isterseniz web cam aracılığıyla onları görebiliyorsunuz.

Birbirlerini buluyorlar


TV kumandanızı ve anahtarlarınızı nereye koyduğunuzu sürekli unutuyor musunuz? 45 dolara satılan bu anahtarlık ve TV kumandası birbirlerine gönderdikleri sinyaller sayesinde evin içinde kaybolmayı önlüyorlar.

Köpeğiniz kaybolmasınSadece sizin istediğiniz aramaları otomatik olarak açan bu cep telefonu ile köpeğinizin kaybolma ihtimaline karşı önlem alabilirsiniz. Fiyatı 499 dolar.

Kaynak: Milliyet Haber

5 yorum:

Hesna dedi ki...

Nazlıcığım merhaba canım
tasarımlar gerçektende çok ilginç. Nerden buluyorsun böyle şeyleri.Paylaşımın için teşekkürler.

Hesna

one ben bir sey dedi ki...

nazlışım,
bayıldım ben bunlara
sevgilerimle

damak tadı dedi ki...

Nazlışım,ne kadar enteresan şeyler,bayıldım ben bunlara.En çok da çaydanlığı isterdim sanırım..))

Kocaman öpüyorum bitanem..

Sevgilerle.

one ben bir sey dedi ki...

Nazlışım ,
tamam blog doğum gününü şimdiden kutladığın için unutabilirsin ama asıl geri sayımımı unutursan ağlarımmm
sevgilerimle
NOT:Hava gecelerden başlayarak yavaş yavaş serinliyor di mi :)

Dantelci dedi ki...

Nazlicim kac gundur gelip sayfaya bakiyorum ama resimleri goremiyorum, belki bende bir ariza var yada resimlerde, her ne ise onemli degil, onemli olan seni ziyaret etmek nasilsa yazilari okudum( ama resimleride merak etmedim desem yalan olur) Sevgilerimle...