13 Ekim 2005

[Diğer Elişleri] 10/13/2005 04:23:00 AM

Kategori: DiğerBu kırkyama yatak örtüsünün bir parçası.Çok beğendiğim için arkadaşım örnek olarak bana verdi. Keşke ben de o sabrı göstererek birşeyler yapabilsem. Uzun süre dikiş makinasının başında oturmam mümkün değil, ancak belki yastık vs. gibi küçük parçalar üretebilirim. Örneğim de var nasıl olsa yaparım diye saklıyorum.İlgili arkadaşlar yararlanabilir umuduyla bloğuma koyuyorum.

--
Posted by NAZLICA to Diğer Elişleri at 10/13/2005 04:23:00 AM

5 yorum:

Adsız dedi ki...

ÇOK HOŞ,KUMAŞLARDA GÜZEL UYMUŞ.BENİMDE SEVEMEDİĞİM DAHA DOĞRUSU YAPARKEN ÇOK SIKILDIĞIM TEK UĞRAŞ DİKİŞ DİKMEK MALESEF NAZLI...

tuhfe dedi ki...

Sevgili Nazlı, çok güzel. Renk uyumu desenler bütünlük sağlamış. Gerçi bana göre sağlamasa da olur! Yapılan her şey değerlidir. Arkadaşının ellerine sağlık.

Rahime dedi ki...

Cok güzel birlestirilmis parcalar.Arkadasinin ellerine saglik.Yastigi belki insan denerde ama yatak örtüsünü yapmak cok zordur.Allah yapanlara yardim etsin.

NAZLICA dedi ki...

Nalan, Tuhfe, Rahime; Teşekkürler yorumlarınıza. Ben de aynı fikirdeyim, çok ince iş,yapabilenleri kutluyorum.

Elifce dedi ki...

Arkadaşının ellerine sağlık nazlı ve sende bizi düşünüp koyduğun için sanada teşekkürler ve buarda sayfama geldin için teşekürler...Bana rölyef dokuyu sormuşsun canım ben o dokuyu yakın bir zamanda yapılışını koyacağım ve sormak istediğin her ne olursa olsun sorabilirsin rahatlıkla...